Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Įsigytas kokybiškas prekes galite grąžinti pranešdami apie tai UAB „Eurochemicals“  raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos ir gavus UAB „Eurochemicals“ sutikimą. Grąžinamas prekes Pirkėjas pristato adresu: Terminalo g., 1, Kuprioniškės, LT-13279, Vilnius. Prekių grąžinimo išlaidos atitinka Pirkėjui. 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);

  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir nurodyti prekės grąžinimo priežastį.

Gavus grąžinamą prekę ir nustačius, kad prekės neatitinka aukščiau pateiktų grąžinimui taikomų reikalavimų, pinigai nebus grąžinti.

Vienašališkai negali būti grąžintos kokybiškos iš anksto užsakomos Prekes (pav., reti, neturintys paklausos reagentai), kurių nėra UAB „Eurochemicals“ sandėlyje, ir kurias  UAB „Eurochemicals“ užsisako iš gamintojų ir tiekėjų pagal specialius Kliento poreikius. Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų prekių. Grąžinimo sąlygos priklauso nuo pardavėjo tiekėjo, iš kurio buvo užsakinėjamos prekės, grąžinimo sąlygų. 

Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška prekė, UAB „Eurochemicals“ įsipareigoja pasiimti tokias prekes, jas pakeisti analogiškomis prekėmis ir padengti prekių grąžinimo išlaidas arba grąžinti Pirkėjui jo sumokėtus pinigus.