Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, pirkėjo nurodytu adresu užsakymo formavimo ir jo išsiuntimo (patvirtinant) metu. Prekių pristatymo terminas nurodytas šalia užsakomos prekės:

Pristatymo terminas iki 5 darbo dienų po apmokėjimo gavimo

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas - 3-5 savaitės po apmokėjimo gavimo

Pristatymo būdai:

1. Nemokamai galite atsiimti prekes adresu: Terminalo g., 1, Kuprioniškės, LT-13279, Vilniaus raj. , gavus elektroniniu paštu arba telefonu žinutę, kad prekė yra paruošta atsiimti.

2. Prekių pristatymo per kurjerius kaina priklauso nuo siuntos svorio ir nurodyta pirkinių krepšelyje prieš apmokant prekes.

Pristatymas į Neringa papildomai apmokestinamas 25 EUR+PVM Apmokėjimas grynais pinigais kurjeriui prekių pristatymo metu – 2,50 EUR+PVM. Kurjeriui pristačius siuntą, atidžiai ją apžiūrėkite - įpakavimas turi būti nepažeistas. Jeigu pastebėjote, jog visgi Jums buvo pristatyta prekė, kurios pakuotė yra apgadinta, Jūs privalote siuntos nepriimti ir kurjerio pateiktame prekės priėmimo - perdavimo akte pažymėti, jog gavote pažeistą prekę kitu atveju laikoma, kad siunta gauta sveika, nepažeista ir klientas pretenzijų neturi. Apie pažeistas pakuotes prašome parašyti mums el. paštu info@eurochemicals.lt arba paskambinti telefonu 5 2056030.